Darčekové poukážky

 

Darčekové poukážky 

Najkrajší darček je taký, ktorý poteší a je darovaný z lásky. Urobte radosť svojim najmilším a darujte im starostlivosť, ktorú OZ Pro Natal ponúka vo forme kurzov a poradenstva.

Pýtate sa ako na to? Je  to jednoduché, stačí pár kliknutí. Nemusíte nikam chodiť a pokojne všetko vybavíte z domu, či kancelárie.

1. Krok: prelistujte si stránku a vyberte aktivitu, ktorú chcete darovať  (napr. cvičenie pre tehotné) Môžete si vybrať i viac aktivít a podľa toho bude aj stanovená hodnota poukážky. Doba platnosti poukážky je 1 rok a bude vytlačená na poukážke.

2. Krok: vyplňte žiadosť a odošlite nám ju. Najneskôr do 3 dní Vám pošleme na Vami udanú mailovú adresu  inštrukcie ohľadne platby.

3. Krok: po obdržaní Vašej platby na účet Pro Natal, Vám mailom odošleme v ” pdf  ” formáte darčekovú poukážku, ktorú si stačí už len vytlačiť. V prípade, že si ju nechcete tlačiť, môžete si ju prísť aj osobne vyzdvihnúť, vo vopred dohodnutom termíne do sídla OZ Pro Natal na Dlhých Dieloch.

Podmienky:

Vyplnenie a odoslanie žiadosti Vás k ničomu nezaväzuje. Poukážka je viazaná na aktivitu/y, nie na konkrétnu osobu.  V prípade nevyčerpania aktivít uvedených na poukážke, prípadne uplynutia doby platnosti poukážky, nie je možné vrátiť peniaze. Vybrané peniaze za darčekové poukážky sú v zmysle Stanov občianskeho združenia Pro Natal /čl.9, bod 3, písmeno a) a f)/ darom, ktorý bude použitý na zabezpečenie prevádzky združenia a realizovanie cieľov OZ. V tomto zmysle bude každej fyzickej i právnickej osobe vydaný príjmový doklad (alebo uzatvorená Darovacia zmluva) s výškou daru, opatrený/á pečiatkou a podpisom štatutárneho zástupcu. Správna rada OZ Pro Natal


Žiadosť o darčekovú poukážku